Termelés előkészítő mérnök

Főbb feladatok, munkák

  • Gyártási folyamatok megtervezése, előkészítése

  • Gyártáshoz szükséges anyagok, normaidők meghatározása

  • Gyártási folyamatok, támogatása, felügyelete

  • Gyártási folyamatokhoz tartozó dokumentációk elkészítése, karbantartása

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárásaink

  • Gépészmérnöki végzettség

  • 3D-s tervező programok ismerete

Előny

  • Gépgyártás-technológusi szakirányú végzettség

  • Termelő vállalatnál szerzett szakmai, termelésirányítói tapasztalat

  • Hidraulikai és villamos vezérlési ismeretek

  • Szerszámozási , készülékezési tapasztalat

  • Angol vagy német nyelv legalább kommunikációs szintű ismerete

  • Kreativitás, proaktivitás

Amit kínálunk

  • Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés

e-mail.: allas@hidrot.hu

telefon: +36 30 946 4987