Raktáros

Főbb feladatok, munkák

  • Mennyiségi és minőségi szempontból tételesen átveszi, bekönyveli a beérkező anyagokat.

  • Meghatározott elvárások szerinti végzi a minőségi anyagmozgatást, csomagolást, tárolást.

  • A késztermék és alapanyag, valamint egyéb anyagok mennyiségben és minőségben történő összekészítése, kiadása, kikönyvelése

  • Részt vesz az előre eltervezett leltárakban.

  • Rendben tartja a raktárt.

  • Kooperációs kapcsolattartás

  • Szükség esetén segítségnyújtás társosztályoknak

Elvárásaink

  • Érettségi, műszaki végzettség

  • Műszaki rajzolvasási készség

  • Alapvető matematikai ismeretek

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Képes vállalatirányítási rendszer használatára

  • Igény a pontos, precíz és a magas minőségű munkavégzésre

  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Előny

  • műszaki koordinációs területen szerzett tapasztalat

  • Hidraulikus elemek ismerete

  • Járművillamossági ismeret

  • Darukezelői, targoncavezetői jogosítvány

  • C, E kategóriás jogosítvány

  • Kreativitás, jó csapatmunka

Amit kínálunk

  • Stabil, 40 éve a piacon lévő, 100%-ban magyar tulajdonú cég háttere
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Jól felszerelt munkahely és kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés

e-mail.: allas@hidrot.hu

telefon: +36 30 946 4987